Nenechte si ujít náš diskusní brunch: Strategie prosperity pro stagnující trh už 30. 1. 2024

23. 1. 2024

Česká ekonomika je v recesi – propadá se víc, než se očekávalo. Existují strategie minimalizace ztrát nebo dokonce prosperity nejen pro realitní trh a kdy se dá očekávat oživení ekonomiky? Pražský trh s nájemním bydlením rychle mění podobu. Přibývají velcí investoři do nájemního bydlení, ať už z ciziny nebo z Česka. Jsou investice do dostupného bydlení tím správným směrem? Můžeme se inspirovat v zahraničí?

Připravili jsme pro Vás letošní první diskusní brunch s názvem Strategie prosperity pro stagnující trh 30. 1. 2024, kde se spolu s odborníky a lídry českého byznysu budeme právě těmto a dalším aktuálním otázkám věnovat. Kompletní program a vstupenky najdete zde.

Nezapomeňte využít limitovanou nabídky Early birds a pořiďte si vstupenky za zvýhodněnou cenu. Přijďte, těšíme se na Vás.

Hlavní partneři konference jsou: bnt attorneys in CEE, Česká spořitelna, a.s.MS architekti s.r.o. a Penta Real Estate s.r.o.

Partneři konference jsou: ČSOB, J&T REAL ESTATE CZ, a.s.LEXXUS NORTONSkanska Residential a.s.Svoboda & Williams s.r.o. a Wearrecho.

Hlavní mediální partner: CzechCrunch

Mediální partneři: ASBnewstream

remspace

Exkluzivní partner

Hlavní partneři

Partneři