Realpad Rental – software pro správu pronajímaných bytů

Společnost REALPAD, vyvíjející software pro developerské společnosti, uvádí na český trh produkt REALPAD Rental, který nemá v regionu střední a východní Evropy obdoby. Nová platforma automatizuje správu pronajímaného portfolia bytových jednotek a pomáhá efektivnějším a transparentnějším procesům nejen pro majitele, ale také pro nájemníky.

Společnost tak reaguje na změny v oblasti nemovitostí, kde se bydlení v pronájmu a spolubydlení stává významnou součástí rezidenčního trhu, především u novostaveb. Na vzniku systému pracoval tým vývojářů ve spolupráci s majitelem portfolia nájemných bytů v Brně Rogerem Harvisonem.

Nový produkt z dílny společnosti REALPAD majitelům pronajímaných bytů umožní automatizovanou, efektivnější a transparentnější správu jednotek určených k pronájmu. „Jako lídr na trhu vývoje softwaru pro realitní developery přicházíme do styku se zákazníky v 11 zemích. Rostoucí ceny nemovitostí a měnící se styl života naznačují světlou budoucnost pro systémy nájemního bydlení a spolubydlení, na které se soustředíme“ vysvětluje Julius Kaliský, výkonný ředitel společnosti REALPAD.

Chytré řízení budov

Software REALPAD Rental přináší komplexní řešení prostřednictvím chytrého řízení budov, jednotek, i poskytovatelů služeb, zákazníků či servisních úkolů. Zahrnuje též plně automatizovanou fakturaci a umožňuje notifikaci uživatelů. „Naší vizí je pomáhat profesionálům v oblasti nemovitostí s poskytováním toho nejlepšího zákaznického servisu bez zbytečného stresu. K tomu výrazně přispívá náš nový produkt, s nímž dokáže vlastník snížit počet chyb při správě nemovitosti. Na trhu nájemního bydlení ve střední a východní Evropě se jedná o první řešení svého druhu,“ popisuje hlavní účel softwaru J. Kaliský. Podle něj se nyní REALPAD soustředí na další distribuci produktu v rámci českého a slovenského trhu.

Unikátní řešení

Systém vzniknul v rámci úzké spolupráce s Rogerem Harvisonem, majitelem portfolia nájemných bytů v Brně, který software již aktivně využívá při správě vlastních nemovitostí. „Nový software firmy REALPAD je moderním řešením, které na našem trhu doposud chybělo, obdoby přitom nemá ani v zahraničí. Ocení jej zejména developeři, správci a majitelé bytových portfolií, kteří se chystají v souvislosti s nejnovějšími trendy alespoň část svého portfolia pronajímat. Z vlastní zkušenosti vím, že je tato činnost spojena s komplexní a náročnou správou, kterou tento produkt značně usnadňuje,“ uvádí R. Harvison.

Společnost REALPAD je poskytovatel softwaru, který developerským společnostem nabízí snazší způsob prodeje a pronájmu nemovitostí, vybudování užších vztahů se zákazníky a usnadňuje rozhodování o budoucích projektech. Intuitivní cloudové řešení pomáhá developerům zlepšit provozní činnosti, počínaje řízením portfolia jednotek a kontaktů až po řízení obchodních vztahů se zákazníky a reporting finančních dat. Společnost byla založena v roce 2012 v Praze a za dobu svého působení dokázala oslovit a navázat spolupráci s více jak 40 rezidenčními developery v 11 zemích. Více informací o společnosti naleznete na www.realpadsoftware.com.

(Placený materiál)

 

Hlavní partneři

Partneři