Prestižní soutěž Stavba roku 2023 zná své finalisty

22. 9. 2023

Do finále o prestižní titul Stavba roku 2023 nominovala porota 38 staveb ze všech regionů. Všechny nominace (včetně 2 nominací na titul Zahraniční stavba roku 2023) byly představeny 4. září 2023 na slavnostním nominačním večeru v Dopravní hale Národního technického muzea v Praze. Hlavním organizátorem soutěže je každoročně Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství, která je zároveň i vypisovatelem soutěží, spolu s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR, Českou komorou autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě a Svazu podnikatelů ve stavebnictví v ČR.

Do letošního ročníku se přihlásilo 110 staveb ze všech regionů České republiky. Již tradičně může veřejnost do 23. 11. 2023 hlasovat na www.stavbaroku.cz pro stavbu, která na slavnostním galavečeru obdrží cenu veřejnosti. Je možné hlasovat pro všechny přihlášené stavby.

Slavnostní vyhlášení výsledků proběhne 24. listopadu 2023 v Rudolfinu v Praze. Večer bude probíhat v rámci Dnů stavitelství a architektury organizovaných SIA ČR – Radou výstavby. Během večera bude oceněna také Osobnost stavitelství 2023.

ich/rs

Náš partner, společnost MS architekti, přihlásil do soutěže projekt Jinonický dvůr. Pokud by se Vám projekt líbil, můžete pro něj hlasovat zde.

Foto: CREDITAS Real Estate

Foto: CREDITAS Real Estate

Exkluzivní partner

Hlavní partneři

Partneři