V Ostravě vzniká nový městský areál CTZone a komunitní centrum Clubhaus od CTP

2. 11. 2023

V komplexu CTZone v ostravské čtvrti Hrabůvka se budou nacházet čtyři budovy typu CTBox a dvě budovy CTFlex, dohromady o velikosti více než 20 000 metrů čtverečních. Jedná se o vysoce flexibilní typy budov nabízející prostory už od menších jednotek o velikosti 300 metrů čtverečních, které jsou přizpůsobitelné na míru nájemcům a podporují různé obchodní aktivity. Za projektem stojí developer CTP.

Celý projekt probíhá za úzké spolupráce s městem, které již vydalo územní rozhodnutí a umožnilo zahájení výstavby. Aktuálně probíhá výstavba prvních dvou budov o velikost 7 000 metrů čtverečních. Dokončení a předání prvních hal je plánováno v polovině příštího roku. Developer hodlá v budoucnu v CTZone vybudovat také své rezidenční bydlení Domeq. Stejně jako u ostatních projektů CTP je i zde kladen důraz na udržitelnost. Developer chce například využít dřevěné vazníky pod střechou. Areál doplní také množství zeleně, v místě nebude chybět občanská vybavenost.

Mezi místní projekty developera patří také nové komunitní centrum Clubhaus, které otevře své dveře v CTParku Ostrava již tento podzim. Je možné ho identifikovat podle typického C na vrcholku budovy. Clubhaus je specifickým konceptem prostor, které se přizpůsobují konkrétním potřebám nájemců v daném parku. Zázemí je možné využívat pro vlastní akce, ať už firemní či soukromé, nebo se zde zúčastnit celé řady místních událostí, jako jsou business snídaně, workshopy i sportovní dny. Clubhaus je možné najít v řadě evropských parků developera, v České republice půjde již o druhé komunitní centrum (první je v CTParku Bor).

Exkluzivní partner

Hlavní partneři

Partneři