Staňte se partnerem remspace

25. 4. 2024

Máte zájem o prezentaci vašeho brandu, posílení Vašeho marketingového sdělení a získání nových kontaktů nebo klientů? Staňte se partnery online magazínu a komunikační platformy remspace a využijte širokou škálu možností Vaší firemní prezentace. Pro více informací nám napište na produkce@msgroup.cz. Těšíme se na spolupráci.

Remspace je online magazín a komunikační platforma pořádající konference a diskusní setkání. Online magazín remspace vychází nepřetržitě již od roku 2001 a je tedy jedním z nejdéle vycházejících realitních časopisů v České republice.

Cílem magazínu je komplexní mapování vývoje v oblasti realitního trhu, vystavěného prostředí, developmentu, architektury, investic, urbanismu, legislativy, technologií, inovací a rozvoje měst i obcí. Klíčovou rolí remspace je organizace zmíněných konferencí, kde se setkávají a diskutují odborníci a lídři českého byznysu.

Remspace se tak několikrát do roka stává unikátní platformou pro komunikaci odborné veřejnosti a trvale tak přispívá ke kultivaci realitního trhu v České republice.

Exkluzivní partner

Hlavní partneři

Partneři