Startuje 5. ročník soutěže Kanceláře roku

20. 1. 2021

Už 5. ročník soutěže Kanceláře roku, do kterého se v minulosti přihlásilo více než 500 kancelářských realizací, spouští v těchto dnech registraci přihlášek. Letos organizátor soutěže, společnost Prochazka & Partners, přichází s celou řadou novinek. Tou největší je přesun slavnostního galavečera na léto – namísto Paláce Žofín se totiž bude konat v prostorách zahrad. Díky přesunu galavečera na letní měsíce mají soutěžící více času na přípravu svých přihlášek – hlásit do soutěže se tradičně mohou jak architektonická studia, tak samotné firmy. Registrace bude otevřena až do 30. dubna 2021.

„Každá doba má svá specifika a jménem poroty mohu vyjádřit očekávání, že se letos opravdu těšíme na realizace, které vznikly v době pandemické. Svým způsobem jsou totiž začátkem nového trendu,“ říká Radek Procházka, partner společnosti Prochazka & Partners a zakladatel soutěže.

Výjimečné kancelářské interiéry firem v České republice letos soutěží v devíti kategoriích (např. nejlepší regionální kancelář, kancelář nad 5 000 m2, advokátní kanceláře, Hub & Co-working kanceláře apod.), když pomyslnou desátou kategorií pak je speciální Cena poroty, udělovaná napříč všemi soutěžními kategoriemi. Jejím cílem je ocenit výjimečný přínos pro architekturu a design.

„Z archívu soutěže Kanceláře roku“

SF/pb

Hlavní partneři

Partneři