Pozvánka na konferenci REALITNÍ SVĚT 2022

8. 4. 2022

Rok 2021 a začátek roku 2022 byl na realitním trhu v mnoha ohledech rekordní. Lidé si brali velké objemy hypoték a zásadně narostly ceny domů i bytů. Také ČNB zpřísnila podmínky pro poskytování hypoték. Vzhledem k celosvětové ekonomické i geopolitické situaci se některé názory odborníků na budoucí vývoj v mnohém liší. Mnoho majitelů nemovitostí a i těch, kteří o koupi uvažují, se momentálně ocitá ve velké nejistotě.

Konference Realitní svět 2022 představí aktuální témata rezonující na realitním trhu. Hlavními řečníky budou špičkoví odborníci z oborů, které realitní trh zásadně ovlivňují – mimo jiné Filip Dřímalka za digitalizaci, Petr Skondrojanis za branding nebo Karel Mindless Novotný za marketing. Hlavní linka konference bude rozdělena do čtyř bloků – Makléř jako značka, Digitální makléř, Makléř jako marketér a Makléř a investice. Kapacita konference je omezena na 500 účastníků a součástí bude i prostor pro networking.

„Konference Realitní svět 2022 vytvoří prostor pro makléře a realitní kanceláře, které zvyšují kvalitu a hodnoty realitního trhu. Proto by na této největší realitní akci neměl chybět žádný realitní makléř, který chce být mezi špičkou v tomto dynamicky se vyvíjejícím oboru,“ říká Ctibor Machala, ředitel RX Akademie, která celou akci zaštiťuje.

Datum a místo konání: 13.4.2022, Event Space Máj.

SF/pb

Hlavní partneři

Partneři