Skanska míří do Mladé Boleslavi

14. 3. 2022

Společnost Skanska Reality rozšiřuje své portfolio ve Středočeském kraji a kupuje pozemek v širším centru Mladé Boleslavi, v lokalitě Debř. Na parcele o rozloze 39 744 m2 plánuje výstavbu několika bytových domů – předpokládá se zahájení výstavby do roku 2025, projekt nabídne až 400 bytových jednotek, návrh počítá také s velkým zeleným parkem pro odpočinek, venkovní tělocvičnou, dětským hřištěm, altánky pro setkávání či dráhou na brusle.

„Mladá Boleslav je strategická lokalita s dobrou dopravní dostupností do Prahy a akvizice nového pozemku je tak dalším logickým krokem, který navazuje na naši strategii rozšiřování portfolia do Středočeského kraje,“ uvedl Petr Michálek, generální ředitel společnosti Skanska Reality.

Skanska Reality tak ve Středočeském kraji začne připravovat již třetí projekt. V Libčicích nad Vltavou aktuálně probíhá výstavba projektu kombinujícího bytové a rodinné domy – Park Cihelka. Dále Skanska Reality vlastní pozemek v Loděnici u Berouna, kde zvažuje výstavbu řadových rodinných domů.

SF/pb

Hlavní partneři

Partneři