Bastion Florenc zvyšuje nájemné

2. 2. 2022

V reakci na probíhající zvyšování cen stavebních prací a materiálů pronajímatel právě budovaného kancelářského centra Bastion Florenc revidoval svou cenovou strategii. Požadované nájemné na kanceláře bylo od ledna 2022 zvýšeno na 23,5 – 25 eur na metr čtvereční a měsíc. Nájemné obchodních ploch zůstává zachováno ve výši 29 eur za „čtverec“.

“Vzhledem k evidovanému přetlaku poptávky po prostorách v Bastionu Florenc, ale i reakcím nájemců, se změny nájemného neobáváme. Z diskuzí s potenciálními nájemci víme, že zásah do kvality a velkorysosti řešení Bastionu, by pro ně znamenal větší problém než zvýšené nájemné. Náš projekt je proti ostatním novostavbám v centru stále na velice konkurenční úrovni.” upřesnila situaci Lucie Forejtová ze společnosti Estate Ladies, která má pronájem na starosti.

Bastion Florenc je projektem společnosti ČSAD Holding. Je to šestipatrová budova na rozhraní centra Prahy a Karlína o celkové rozloze 4 310 metrů čtverečních, z toho bezmála 3 400 metru představují kanceláře. Dokončení výstavby je plánováno na květen letošního roku, zahájení provozu na září.

SF/pb

Hlavní partneři

Partneři