Diskusní brunch

PŘÍBĚHY VIZÍ A ÚSPĚCHU: ŽENSKÁ INSPIRACE V REAL ESTATE

 • 28. 02. 2024
 • River Corner, Moulíkova 1b, Praha 5

 • Trh nemovitostí byl téměř výhradně mužským světem. Nyní se v něm ale pohybují i ženy a nepohybují se v něm vůbec špatně. Co děláte jinak než Vaše mužské protějšky a v čem by se od Vás mohli poučit?
 • Povídat si budeme s inspirativními ženami o cestách k úspěchu, harmonii mezi osobním a pracovním životem a o příležitostech pro ženy v českém byznysu. Čeká Vás také komentovaná prohlídka moderních kanceláří CAPEXUS, River Corner.
 • Celá akce bude v reálném čase překládána do angličtiny!
 • Máte zájem o prezentaci vašeho brandu, posílení Vašeho marketingového sdělení a získání nových kontaktů nebo klientů? Staňte se partnery konference a využijte širokou škálu možností Vaší firemní prezentace. Pro více informací nám napište na produkce@msgroup.cz

Článek o diskusní snídani

Exkluzivní partner

Hlavní partneři

Venue partner

Hlavní mediální partner

Mediální partneři

9:30 - 10:00

Registrace

10:00 - 12:30

Diskusní brunch u kulatého stolu

 • V čem vidíte hlavní příležitosti pro ženy v podnikání v současné době u nás?
 • Máte nějaké konkrétní strategie pro dosažení rovnováhy mezi prací a osobním životem?
 • Jak se vyrovnáváte se změnami a vývojem na realitním trhu, a jaké strategie používáte pro úspěšné přizpůsobení se novým trendům?
 • Je podle Vás český byznys a realitní trh připravený na digitální transformaci?
 • Jaké jsou konkrétní rady pro ty, kteří chtějí začít investovat, ale možná nevědí kde začít?

Aktivní účastnice

 • Markéta Baginská (Podnikání Pro Holky)
 • Aneta Martinek (#HolkyzMarketingu)
 • Lenka Preslová (Female Leaders in Real Estate / Crestyl)
 • Jana Sečkářová (Natland Group)
12:30 - 13:00

Komentovaná prohlídka kanceláří Capexus, River Corner

13:00

Závěr

River Corner, Moulíkova 1b, Praha 5

Moderátorka

Michala Hergetová

Ekonomická moderátorka

Michala Hergetová

Ekonomická moderátorka

V roce 2005 absolvovala ekonomii mezinárodního obchodu a evropskou integraci na Fakultě mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze, studovala také evropská studia a business finance na Staffordshire University ve Spojeném království a Unversity of Antwerp.

Kariéru televizní reportérky začínala ve zpravodajství TV3, kde se soustředila na ekonomické zpravodajství. Poté přešla do agentury CzechTrade, kde působila na pozici ředitelky komunikace s veřejností. Při povodních v roce 2002 vedla povodňové centrum CzechTrade a rádia Impuls. V roce 2005 se stala ekonomickou redaktorkou v České televizi. Moderovala různé pořady, zpovídala třeba šéfa Microsoftu Steva Ballmera nebo filantropa George Sorose. Dnes moderuje odborné diskuze pro média jako Economia, Czech News Center ale i oborová sdružení, jako například výroční konferenci Aspen Institute CE Kam kráčíš Česko?

Aktivní účastnice

Markéta Baginská

Podnikání Pro Holky

Markéta Baginská

Podnikání Pro Holky

Podnikatelka, zakladatelka Podnikání pro Holky s.r.o., expertka na online marketing, tvorbu komunity a sociální sítě. V online prostředí začala Markéta působit velmi aktivně již 10 let zpátky a nehledě na to, v jakém odvětví se zrovna kariérně nacházela, vždy dokázala využívat online marketingu ve svůj prospěch doslova na maximum. S dekádou zkušeností za zády se pak rozhodla tyto své zkušenosti předávat dále. V roce 2020 založila společnost Podnikání pro Holky, která dnes čítá několik desítek tisíc členek. Můžete se tedy spolehnout, že Markéta ví, o čem mluví, a také, že je připravena pomoci na vaší profesní cestě i vám.

Aneta Martinek

#HolkyzMarketingu

Aneta Martinek

#HolkyzMarketingu

Aneta je Co-Founder & CEO největší české marketingové vzdělávací platformy #HolkyzMarketingu. Během své kariéry nasbírala zkušenosti ve firmách jako Ogilvy, Economia nebo GrowJOB, byla na pozici CMO, součástí vedení a zorganizovala stovky eventů po celé ČR, kterými ročně prošlo přes 10 000 účastníků a vystupovali na nich úspěšné osobnosti z českého byznysu. Po tom, co se roky věnovala zdokonalení time managementu svého ale i ve firmách, ve kterých působila, napsala knihu Organizační porno – první českou knihu o time managementu pro ženy. Kniha vyšla v září 2023 pod nakladatelstvím Audiolibrix. Anety oblíbené téma je slaďování kariéry a rodičovství a to i pro, že je pyšnou mámou 3,5leté Amelie. Na sítích ji můžete sledovat jako @an_martinek.

Lenka Preslová

Female Leaders in Real Estate / Crestyl

Lenka Preslová

Female Leaders in Real Estate / Crestyl

Lenka Preslová je ředitelkou komerčních nemovitostí v developerské a investiční skupině Cresty, kde vede tým zabývající se pronájmem a správou komerčních nemovitostí – jak kanceláří, tak retailu. Lenka má dlouholeté zkušenosti ve vedoucích pozicích pro obchodní, marketingové a leasingové týmy developerských firem. Posledních téměř pět let působila jako obchodní ředitelka developerské společnosti Passerinvest. Předtím pracovala například v Penta Real Estate, kde byla zodpovědná za pronájmy komerčních budov a jejich marketing. Lenka je absolventkou Fakulty mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze a na The Open University Business School získala titul MBA. Ve svém volném čase ráda cestuje a sportuje. Má ráda architekturu a je tak ráda u zrodu zajímavých projektů, které mají ambici vytvářet nová příjemná místa pro život. Je spoluzakladatelkou organizace Female Leaders in Real Estate, jedinečné platformy podporující zastoupení žen na vedoucích pozicích na českém realitním trhu.

Jana Sečkářová

Natland Group

Jana Sečkářová

Natland Group

Jana Sečkářová je předsedkyně představenstva Natland Real Estate, a.s. a partnerka Natland investiční skupiny. Svoji kariéru v oboru začala ve společnosti M & K Development zajištěním financování pro Zámecký park v Čakovicích. Po úspěšném zasmluvnění úvěru se domluvila se společností na pokračování spolupráce i v rámci projektu Čakovický park, a to v oblasti obchodu, marketingu a ostatních „nestavebních věcech“. Dnes Jana zastává funkci předsedkyně představenstva Natland Real Estate, a.s., a ve skupině Natland spolu s Karlem Týcem zodpovídá za strategii směřování real estate a developmentu. Zároveň dohlíží na obchod a marketing developerských projektů. Jana pochází z trenérské rodiny a vliv rodičů nesporně velmi pozitivně poznamenal i její celoživotní zájem o sport a jeho aktivní provozování. Věnuje se mnoha sportům, od surfování přes golf po rekreační lezení.